lekcje standard

Język niespecjalistyczny, codzienny

zapisz się

STANDARD

lekcje indywidualne
60 zł
za lekcję 60 min
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • indywidualny wirtualny zeszyt
  • program dopasowany do potrzeb dzięki coachingowi językowemu
  • możliwość odwołania i odpracowania lekcji
  • cena całkowita kursu zależy od częstotliwości lekcji, płatność w 8 równych ratach
  • zapisz się
grupy 2-3 osobowe
40 zł
za lekcję 60 min (za osobę)
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualna klasa
  • program dopasowany do grupy, elementy coachingu językowego
  • 30 tygodni nauki, 1 lub 2 razy w tygodniu
  • cena całkowita kursu zależy od częstotliwości lekcji, płatność w 8 równych ratach
  • zapisz się
grupy 4-7 osobowe
30 zł
za lekcję 60 min (za osobę)
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualna klasa
  • program dopasowany do grupy, elementy coachingu językowego
  • 30 tygodni nauki, 1 lub 2 razy w tygodniu
  • cena całkowita kursu zależy od częstotliwości lekcji, płatność w 8 równych ratach
  • zapisz się

kursy egzaminacyjne

Przygotowanie do egzaminów na różnych etapach edukacji:

matury, egzaminu ósmoklasisty

zapisz się

egzaminy

matura - 2 poziomy
250 zł / miesiąc
50 lekcji w kursie, płatność w 7 ratach,
  • lekcje 60-minutowe, dwa razy w tygodniu
  • grupa 4 - 8 osobowa
  • egzaminy próbne
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualna klasa
  • kurs 25 tygodniowy (od września do kwietnia)
  • cena kursu: 1 752 zł, 7 rat po 250 zł
  • zapisz się
egzamin ósmoklasisty
250 zł / miesiąc
50 lekcji w kursie, płatność w 7 ratach
  • lekcje 60-minutowe, dwa razy w tygodniu
  • grupa 4 - 8 osobowa
  • egzaminy próbne
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualna klasa
  • kurs 25 tygodniowy (od września do kwietnia)
  • cena kursu: 1 752 zł, 7 rat po 250 zł
  • zapisz się
"one-to-one"
460 zł / miesiąc
50 lekcji w kursie, płatność w 8 ratach
  • lekcje 60-minutowe, dwa razy w tygodniu
  • zajęcia indywidualne
  • egzaminy próbne
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualny zeszyt
  • kurs 25 tygodniowy (od września do kwietnia)
  • cena kursu: 3 200 zł, 7 rat po 460 zł
  • zapisz się

Mama Project

Nauka języka dla mam z dziećmi to podwójna korzyść - czas z dzieckiem i własny rozwój

zapisz się

mama project

szczegóły
dla kogo
  • mamy ze znajomością języka angielskiego na poziomie A2 / B1
  • dzieci (0-3) towarzyszą nam w zajęciach
  • 30 tygodni, 1 x w tygodniu
  • cena kursu: 900 zl, 8 rat po 112,50 zł
  • zapisz się
grupy 4-5 osobowe
30 zł
za lekcję 60 min (za osobę)
  • lekcje wspierane nowymi technologiami , nastawienie na mówienie
  • wirtualna klasa i narzędzia do pracy w domu
  • program dopasowany do grupy
  • praktyczna nauka języka
  • zapisz się
jakie są
korzyści
  • podnosisz kompetencje językowe oraz komputerowe
  • uczysz się i jednocześnie jesteś z dzieckiem
  • dbasz o swój rozwój
  • zadbasz o powrót na rynek pracy
  • zapisz się

język biznesowy

Język biznesowy, tematyka ogólnozawodowa

zapisz się

BIZNES

lekcje indywidualne
70 zł
za lekcję 60 min
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • indywidualny wirtualny zeszyt
  • program dopasowany do potrzeb dzięki coachingowi językowemu
  • możliwość odwołania lekcji
  • cena całkowita kursu zależy od częstotliwości, płatność w 7 równych ratach
  • zapisz się
grupy 2-3 osobowe
60 zł
za lekcję 60 min (za osobę)
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualna klasa
  • program dopasowany do grupy, elementy coachingu językowego
  • 30 tygodni nauki
  • cena całkowita kursu zależy od częstotliwości, płatność w 7 równych ratach
  • zapisz się
grupy 4-7 osobowe
50 zł
za lekcję 60 min (za osobę)
  • lekcje wspierane nowymi technologiami
  • wirtualna klasa
  • program dopasowany do grupy, elementy coachingu językowego
  • 30 tygodni nauki
  • cena całkowita kursu zależy od częstotliwości, płatność w 7 równych ratach
  • zapisz się

warto wiedzieć

definiujemy preferencje oraz mocne i słabsze strony kursantów, aby zwiększyć przyrost wiedzy

wspieramy naukę nowymi technologiami, aplikacjami do nauki słówek, programami do tworzenia gier edukacyjnych, itp.

udostępniamy wirtualne zeszyty lub klasy z materiałami z zajęć

płatności dokonywane są w równych, miesięcznych ratach; podane ceny są cenami brutto

odwołane zajęcia odrabiamy lub zwracamy ich koszt (zgodnie z zapisami umowy)

oferty dla firm wyceniamy indywidualnie