Nasz zespół to nie tylko wykwalifikowani, świetni lektorzy, to przede wszystkim ludzie, których można określić wspólnym mianownikiem: kochają to co robią  i chcą aby ich kursanci pokochali naukę języka obcego. Uczymy praktycznie, z niesztampowym podejściem, dla nas najważniejsza jest komunikacja. Nauczymy Cię wykorzystywać język w naturalnych, życiowych sytuacjach, bez zbędnego stresu, a dzięki temu z pewnością zdasz ważne egzaminy. Dodatkowo korzystamy z nowych technologii i nowoczesnych metod pracy, dzięki czemu Kursanci rozwijają się wszechstronnie!

Poznajmy się  i odnieśmy sukces wspólnie.

 

Agnieszka Huczała – lektor języka angielskiego 

Jestem anglistką, od 12 lat uczę angielskiego w szkole ponadgimnazjalnej oraz prowadzę własną firmę, założyłam szkołę językową EDUFACTOR.PL. Uczę głównie młodzież i dorosłych, ale sama mam dużą potrzebę stawiania sobie nowych celów oraz zdobywania kolejnych umiejętności. Nie lubię nudy i stagnacji, wolę różnorodność i kreatywność, a pragnienie wiedzy i zdobywanie jej realizuje we mnie tę potrzebę. Dlatego właśnie unowocześniam metody pracy poprzez wprowadzanie nowości metodycznych i stawiam na rozwój moich uczniów. Zafascynowana nowymi technologiami, narzędziami, aplikacjami, sprawdzam je na bieżąco i wprowadzam do edukacji, aby nauka języka była jeszcze łatwiejsza, nowoczesna i efektywna. Z Wami chcę się dzielić efektami mojej dotychczasowej pracy i tym, co możemy wspólnie osiągnąć. Uczę z pasją i zaangażowaniem, zarażając przy tym entuzjazmem i chęcią wprowadzenia zmian. Moje zawodowe pasje to: neurodydaktyka, coaching w nauczaniu, a także e-learning i blended learning. A tak poza pracą, uwielbiam gotować, pewnie będziemy mieli okazję o tym pogadać na zajęciach!

 

Katarzyna Broda – lektor języka francuskiego

 

Ukończyłam Filologię  Romańską na Uniwersytecie Śląskim. Od wielu lat uczę młodzież  języka francuskiego w liceum i w technikum. Bardzo lubię swoją pracę, realizuję się w niej, daje mi ona dużo satysfakcji. Ucząc, staram się wzbudzać u moich uczniów miłość do Francji i języka francuskiego. Nie tylko poznajemy język, ale otaczamy się kulturą i obyczajowością mojego ukochanego kraju, oglądamy filmy, uczymy się piosenek, poznajemy wspaniałych Francuzów. Przecież ucząc się języka, trzeba się w nim zakochać! Zwracam szczególną uwagę na budowanie pozytywnych relacji na zajęciach co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Kiedy nie ma stresu, jest zaangażowanie, pozytywne nastawienie i duże efekty! Do tego zawsze dążę w mojej pracy! Nie samą pracą człowiek żyje, więc w wolnym czasie lubię uprawiać sport, można mnie też często spotkać na boisku piłkarskim, ale o tym opowiem Wam na zajęciach!

Lena Polok – lektor języka rosyjskiego

Pochodzę z Krymu, dlatego moim językiem ojczystym jest język rosyjski. Tak tak, jestem native speakerem! Mieszkam jednak w Polsce, bo tu jest mój dom. Znam oba kraje i języki świetnie, to pozwala mi uczyć z szerokiej perspektywy, z szacunkiem i miłością do obu nacji. Ukończyłam filologię rosyjską, język biznesu i turystyki, a język rosyjski znam od podszewki i na wskroś, bo to moje dzieciństwo! Dotychczasowa moja praca była ściśle związana z rosyjskim, również często korzystam z niego w domu, moje dzieci są dwujęzyczne. Chętnie podzielę się z wami swoją wiedza i miłością do języka rosyjskiego, razem obalimy stereotypy o obu nacjach, poznamy blaski i cienie współczesnej Rosji, dołożę starań, żebyś zaraził się fascynacją do tej kultury i języka. Mam jeszcze inne pasje, lubię szyć, wydobywać swoją kreatywność w namacalny sposób! Jestem pewna, że znajdziemy wspólne tematy na lekcjach!

Anna Gospodarczyk – lektor języka japońskiego

Obecnie jestem studentka studiów magisterskich. Od wielu lat ogromną frajdę sprawia mi uczenie się języków obcych, szczególnie języka angielskiego. Jednak na studia licencjackie wybrałam neofilologię japońska. W ciągu trzech lat nauczyłam się nie tylko tego, jak posługiwać się tym językiem , ale miałam również możliwość poznać Japończyków i trochę przebywać w ich niezwykłym towarzystwie. Zdobyłam cenne doświadczenia i udało mi się zaobserwować wiele ciekawych rzeczy, którymi chętnie się z Wami podzielę. Obecnie będę studiować filologię angielską więc może w przyszłości uda mi się połączyć pracę z obydwoma tymi językami?!. Choć do języków obcych mam wyraźny sentyment, to oprócz tego od zawsze czerpałam wiele radości z rozwijania swoich talentów plastycznych. Nic tak nie cieszy jak efekt wizualny własnej pracy, no może satysfakcja i radość jaką daje umiejętność rozmawiania z obcokrajowcami w ich ojczystym języku. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszam do Edufactor.pl!