Wierzymy, że uczenie się może dać nowe perspektywy, otworzyć wiele drzwi, pokazać inne możliwości. To najważniejsza umiejętność XXI wieku. Do tego, naszym zdaniem, powinniśmy przyswajać wiedzę z przyjemnością i pasją. Edukacja może, a wręcz powinna być, przyjemnością i ciekawostką. Tak właśnie pracujemy – odczarowujemy naukę i pokazujemy ją z atrakcyjnej strony. Dlatego tworzymy szkołę językową, projektujemy kursy doskonalące, chcemy pokazać, że zdobywanie nowych umiejętności to przygoda, która warta jest przeżycia.

Wyznajemy zasadę, że można się uczyć zawsze, dla nikogo nie ma przeciwwskazań. Chcesz, znaczy, że dasz radę! Szczególnie z naszą pomocą 🙂

Swoimi działaniami i propozycjami na rozwój chcemy udowodnić, że uczenie się, jest warte wysiłku i może być motorem do zmian –  tych pozytywnych 

„Nigdy nie jesteś za stary, żeby wyznaczyć nowy cel lub zacząć marzyć o czymś nowym”.

Clive Staples Lewis

Kiedy ostatnio nauka sprawiała Ci radość?

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko przygotowywało się do egzaminów bez ogromnego stresu?

Czy chcesz, żeby Twoje dzieci uczyły się nie tylko dlatego, że boją się o wyniki, ale dlatego, że widzą jak te ten wysiłek powoduje, że są silniejsze, pewne siebie i spokojniejsze?

Wreszcie – czy sam chciałbyś coś zmienić, czegoś się nauczyć, odkryć coś, przekonać się, że tu i teraz możesz zmienić to, jak pracujesz, jak podejmujesz nowe wyzwania i tym samym nauczyć się nowego języka szybciej, bez obaw.

Zachęcamy do pierwszego kroku – zrób coś dla siebie, przyjdź do Szkoły Językowej edufactor.pl

Sprawdź nasze propozycje, wybierz coś dla siebie i działaj!