opinie 1

 

 

o nauce ze mną

Katarzyna

Profesjonalizm i dostosowanie metod nauczania do potrzeb i możliwości każdego ucznia – to wyróżnia Szkołę Edufactor.pl od innych szkół. U Pani Agnieszki nikt nie jest anonimowy, z każdego potrafi wyłuskać drzemiący w nim potencjał. Miła, wręcz rodzinna atmosfera korzystnie wpływa na uczniów (na mnie), daje mi poczucie bezpieczeństwa i prawo do popełniania błędów, aby zaraz móc je skorygować. Materiały dla ucznia przygotowane są zarówno w wersji papierowej oraz multimedialnej. Zawsze idę na zajęcia z przyjemnością i ekscytacją, bo wiem, że będzie przygotowana nowa gra, filmik, lub będę miała do wykonania zadanie domowe, które zainspiruje mnie do nowych działań nie tylko w obszarze językowym.

Wiktoria:

Już na pierwszych zajęciach wydała mi się Pani sympatyczna, później z chęcią chodziłam na Pani lekcje bo wiedziałam, że robimy dokładnie to do czego chciałam się przygotować – matura, z której wyniku jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam wrażenia, że chce Pani odbębnić lekcje, tylko z przyjemnością spędza Pani ten czas z uczniem.

Aleksandra:

Właścicielka edufactor.pl do ucznia podchodzi indywidualnie, wg jego potrzeb. Jest bardzo otwartym i empatycznym człowiekiem. Jest w niej cała kopalnia pasji, co sprawia ze wyróżnia się kreatywnością, pomysłem i niecodziennością. Zależy jej,  ciągle i niezmiennie, a dziś to rzadkość. Szuka inspiracji i rozwija się w tym, co robi, a to jest szalenie ważne.

Anna: 

U Agnieszki uczysz się j.angielskiego, a przy okazji poznajesz świat.  Język angielski towarzyszy ci na wiele sposobów: w pogadankach na tematy wszelakie: i te nowe, bieżące, aktualne, historyczne, inspirujące, dostosowane do potrzeb i zainteresowań; w filmikach pobudzających do refleksji; w gry i zabawach rozbudzających z monotonii; w zdjęcia i obrazach skłaniających do wypowiedzi, wyrażenia własnej opinii, zastanowienia się; w teksty, których nie da się zostawić bez komentarza. Tylko uwaga – taka nauka naprawdę wciąga i staje się czystą przyjemnością, przy której odpoczywasz. WARTO!!

Katarzyna:

Słów mi brak, a zachwyt jest. Po prostu: idę…ba! Pędzę! na te zajęcia z niecierpliwością , bo za każdym razem czeka mnie szczery uśmiech, niebanalne tematy, zaskakujące formy, a sam język powoli wrasta w moją świadomość całkiem niezauważalne. Na zajęciach nie ma czasu i miejsca na nudę. Aga w zawrotnym tempie idzie do przodu i trzeba się niesamowicie skupić, aby być stale na czasie – a to własnie daje najlepsze efekty.

Daria: 

Pani Agnieszka to bardzo rzeczowa i pozytywna osoba. Chętnie pomoże i cierpliwie wytłumaczy, jeśli coś jest niezrozumiałe. Na pewno wyróżnia się niesamowitą masą pomysłów i miłością do ulepszania naszych zajęć różnymi grami, łamigłówkami, krzyżówkami. Po prostu przy niej czas mija w mgnieniu oka, przy nauce, a tym samym dobrej zabawie.

 


 

o warsztatach

Aneta, nauczyciel j. angielskiego, trener: 

,,Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem’’ Konfucjusz – tymi słowami śmiało mogę podsumować pracę Pani Agnieszki. Profesjonalnie przygotowane warsztaty, z których wraca się z dużą dawką energii do dalszej pracy i wdrażania nowych pomysłów w swojej codziennej pracy! Polecam!

Iza, nauczyciel j. angielskiego: 

Wielkie dzięki za szkolenie „Inny wymiar testowania”, bardzo dużo się nauczyłam w miłej atmosferze, w przyjazny sposób, a nabytą wiedzę mogłam wdrożyć na lekcjach niemal następnego dnia! Serdecznie polecam  i czekam na więcej!

 

Magdalena, nauczyciel j. niemieckiego: 

Jesteś niekończącym się źródłem kreatywności, innowacyjności i konsekwencji w działaniu. Bardzo sobie cenię szkolenia, które prowadziłaś, tym bardziej, że jestem dopiero na początku ścieżki zawodowej i zawsze takie szkolenie było bardzo cenne i pomocne. W dzisiejszych czasach, gdzie rozwój techniki idzie z prędkością światła, uważam, że to jest ogromny plus, że tak swobodnie poruszasz się w tych wszystkich nowinkach pomocnych w nauce języka obcego.

Magda, nauczyciel j. angielskiego, właściciel szkoły językowej:

Warsztaty bardzo dobrze przygotowane. To nie tylko szkolenie, ale i super  zabawa. A jakie emocje!!! Warto otworzyć się na coś nowego. Polecam!!

Regina, psycholog, wykładowca akademicki: 

Dzięki za świetne szkolenie. Spora dawka wiedzy i umiejętności. Wezmę udział we wszystkim co wymyślisz.

Iwona, nauczyciel matematyki, dyrektor: 

Warsztaty bardzo dobrze zaplanowane, świetnie przeprowadzone, e-book bezcenny. Konkretne przykłady i ćwiczenia udowodniły, że każdy przedmiot może być prowadzony ciekawie, nowocześnie i do tego bez ogromnego nakładu pracy. Dwie godziny zajęć upłynęły zbyt szybko…

Agnieszka, nauczyciel j. niemieckiego: 

Treść warsztatów bardzo „na czasie” dla wszystkich uczących, którzy chcą uatrakcyjnić swoje lekcje. Mnóstwo praktycznych informacji na temat nowoczesnych aplikacji internetowych. Warsztaty –  MEGA INTERESUJĄCE! Polecam.