Zajęcia w grupach i indywidualne – STANDARD

ANGIELSKI

 

FRANCUSKI

NIEMIECKI

W edufactor.pl  standardowym podejściem jest angażowanie w naukę poprzez zabawę, nowe technologie i ciągłą praktykę. Uważamy, że najważniejszą umiejętnością jest uczenie się, dlatego pokazujemy wiele możliwości zdobywania wiedzy i udowadniamy, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, ale i otwarte drzwi do dalszych sukcesów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie metod i zasobów, które angażują studenta, ale też motywują do tworzenia własnych sposobów nauki.

Uczymy się przez gry i zabawy. Wplatamy w zajęcia metody warsztatowe, pracę metodą projektu edukacyjnego oraz naukę kreatywnego notowania. Kładziemy nacisk na mówienie, przełamujemy stereotypy i ośmielamy. Szczególnie ważne dla nas jest stworzenie atmosfery, w której nauka staje się radością i przynosi satysfakcję, a tym samym efekty.

Uczymy się w małych,  max. 7- osobowych grupach, co pozwala na interakcję, ale jednocześnie zapewnia indywidualne podejście do uczniów.

Uczymy żywego języka, żebyś mógł go użyć w pracy czy na wakacjach. Zapraszamy na kursy dzieci w wieku szkolnym, młodzież oraz dorosłych!

Dlaczego w grupie uczy się fajnie:

możesz spotkać się z rówieśnikami,

masz szansę na stałe używanie języka, reagowanie na to, co mówią inni i zabieranie głosu,

możesz łatwo symulować realne, życiowe sytuacje,

podniesiesz swoje umiejętności mówienia,

polepszysz umiejętności interpersonalne, pracy w grupie,

nabierzesz pewności siebie i swobody w wypowiadaniu się!

 

cennik i zapisy

Kursy egzaminacyjne

 

KURS MATURALNY – PODSTAWA LUB ROZSZERZENIE

Jeśli chcesz zdać maturę śpiewająco, jeśli chcesz otworzyć się na mówienie i pokonać strach przed egzaminem ustnym, to kurs idealny dla Ciebie. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, wyróżnia nas 14 lat doświadczenia w przygotowaniu do egzaminów, nowoczesne metody i potwierdzona wynikami uczniów skuteczność.

Strategie egzaminacyjne, budowanie umiejętności słuchania, rozumienia tekstu, umiejętności pisania i mówienia zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi. Regularne powtórki, nowe słownictwo, praca nad płynnością językową.

To tylko część elementów, które składają się na kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego.

Po rozmowie wstępnej oceniamy na jakim poziomie zaawansowania jest uczeń i proponujemy dostosowane do potrzeb indywidualnych spotkania.

Kurs obejmuje:

– zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min,

– 50 spotkań w roku szkolnym,

– zajęcia od września do kwietnia,

– egzaminy próbne w roku szkolnym.

cennik i zapisy

 

 

KURS – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Daj szansę swojemu dziecku na przygotowanie, które pozwoli dostać się do wymarzonej szkoły! Nowa formuła egzaminu to spore wyzwanie, a i wiążący się z nim stres. Damy radę razem przygotować się do egzaminu ósmoklasisty

Stworzyliśmy kurs, który ma na celu osiągnięcie jak najlepszych wyników i przy tej okazji zbudowanie solidnej podstawy do dalszych wyzwań związanych z nauką języka angielskiego.

Kurs dla ósmoklasistów przygotowuje do nowej formuły egzaminu ze szczególnym naciskiem na nowe elementy egzaminu – samodzielne rozwiązywanie zadań otwartych we wszystkich częściach egzaminu.

Tryb kursów egzaminacyjnych:

– zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min,

– 50 zajęć w roku szkolnym,

– zajęcia od września do kwietnia,

– egzaminy próbne w roku szkolnym.

cennik i zapisy

Mama Project

 

ANGIELSKI DLA MAM Z MAŁYMI DZIEĆMI 

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, wykorzystać czas, kiedy jesteś z dzieckiem w domu, postawić na własny rozwój, odświeżyć znajomość języka przed powrotem do pracy – możesz z nami szlifować swój angielski na zajęciach konwersacyjnych, w których towarzyszyć Ci może twoje dziecko.

Przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny dla mam: MAMA PROJECT. Zajęcia odbywać się będą w małej grupie, przyjaznej atmosferze, a wraz z nami w sali lekcyjnej bawić się będą dzieci.

Dla kogo kurs: mamy posługujące się językiem angielskim na poziomie A2 / B1 z dziećmi w wieku (0-3 lata)

 

cennik i zapisy

 

 

Zacznij uczyć się z edufactor.pl !