Zajęcia w grupach i indywidualne – STANDARD

angielski, flaga, język

ANGIELSKI

FRANCUSKI

ROSYJSKI

W edufactor.pl  standardowym podejściem jest angażowanie w naukę poprzez nowe technologie. Lata praktyki pozwoliły na wypracowanie metod i zasobów, które pozwalają nie tylko zaangażować studenta, ale też zmotywować do tworzenia własnych metod nauki.

Uczymy się przez gry i zabawy. Wplatamy w zajęcia metody warsztatowe oraz pracę metodą projektu edukacyjnego. Kładziemy nacisk na mówienie, przełamujemy stereotypy i ośmielamy. Szczególnie ważne dla nas jest stworzenie atmosfery, w której nauka staje się radością i przynosi satysfakcję, a tym samym efekty.

Uczymy się w małych,  max. 7- osobowych grupach, co pozwala na interakcję, ale jednocześnie zapewnia indywidualne podejście do uczniów.

Uczymy żywego języka, żebyś mógł go użyć w pracy czy na wakacjach. Zapraszamy na kursy dzieci w wieku szkolnym, młodzież oraz dorosłych!

Dlaczego w grupie uczy się fajnie:

możesz spotkać się z rówieśnikami,

masz szansę na stałe używanie języka, reagowanie na to, co mówią inni i zabieranie głosu,

możesz łatwo symulować realne, życiowe sytuacje,

podniesiesz swoje umiejętności mówienia,

polepszysz umiejętności interpersonalne, pracy w grupie,

nabierzesz pewności siebie i swobody w wypowiadaniu się!

 

cennik i zapisy

Kursy egzaminacyjne

 

angielski, flaga, język

ANGIELSKI

KURS MATURALNY – PODSTAWA LUB ROZSZERZENIE

Strategie ezgaminacyjne, budowanie umiejętności słuchania, rozumienia tekstu, pisania i mówienia. Regularne powtórki, nowe słownictwo, praca nad płynnością językową.

To tylko część elementów, które składają się na kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego.

Wyróżnia nas 13 lat doświadczenia w przygotowaniu do egzaminów, nowoczesne metody i potwierdzona wynikami uczniów skuteczność.

Po rozmowie wstępnej oceniamy na jakim poziomie zaawansowania jest uczeń i proponujemy dostosowane do potrzeb indywidualnych spotkania.

Kurs obejmuje:

– zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min,

– 50 spotkań w roku szkolnym,

– zajęcia od września do kwietnia,

– 2 egzaminy próbne w roku szkolnym.

cennik i zapisy

 

 

KURS EGZAMIN GIMNAZJALNY LUB ÓSMOKLASISTY

W tym roku przed uczniami , ale też przed rodzicami, stoi spore wyzwanie a i wiążący się z nim stres. Odbędą się egzaminy gimnazjalne i po raz pierwszy egzaminy ósmoklasisty. To oznacza, że o  miejsca w szkołach będą walczyć 2 roczniki. Jak dać szansę swojemu dziecku na takie przygotowanie, które pozwoli dostać się do wymarzonej szkoły?

Stworzyliśmy kurs, który ma na celu osiągnięcie jak najlepszych wyników i przy tej okazji zbudowanie solidnej podstawy do dalszych wyzwań związanych z nauką języka angielskiego.

Kurs gimnazjalny przygotowuje do obu obowiązkowych poziomów egzaminu: podstawowego i rozszerzonego.

Kurs dla ósmoklasistów przygotowuje do nowej formuły egzaminu ze szczególnym naciskiem na nowe elementy egzaminu – samodzielne rozwiązywanie zadań otwartych we wszystkich częściach egzaminu.

Tryb kursów egzaminacyjnych:

– zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min,

– 50 zajęć w roku szkolnym,

– zajęcia od września do kwietnia,

– 2 egzaminy próbne w roku szkolnym.

cennik i zapisy

Mama Project

 

angielski, flaga, język

ANGIELSKI DLA MAM Z MAŁYMI DZIEĆMI 

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, wykorzystać czas, kiedy jesteś z dzieckiem w domu, postawić na własny rozwój, odświeżyć znajomość języka przed powrotem do pracy – możesz z nami szlifować swój angielski na zajęciach konwersacyjnych, w których towarzyszyć Ci może twoje dziecko.

Przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny dla mam: MAMA PROJECT. Zajęcia odbywać się będą w małej grupie, przyjaznej atmosferze, a wraz z nami w sali lekcyjnej bawić się będą dzieci.

Dla kogo kurs: mamy posługujące się językiem angielskim na poziomie A2 / B1 z dziećmi w wieku (0-3 lata)

 

cennik i zapisy

 

 

Zacznij się uczyć z edufactor.pl !